top of page

Doğal Güzelliğin Sırrı “Kendin Gibi Olmaktır.”

Doğal güzellik bir hayal değil. Sadece biraz kendinizi tanımalı ve kendinizle ilgili gerçeklere uygun adımlar atmalısınız.


Güzellik, kendin gibi olmaktır ve güzellik sırları olabildiğince doğal görünmekte saklıdır.

Günümüzde güzellik sadece kozmetik ürünlerle, yoğun makyajlarla sağlanabilirmiş gibi aksi düşünülemiyor.


Oysa doğal güzellik kendinde var olanı sana uygun formlarda ortaya çıkarabilmekten geçmektedir. Ve kendi gerçeklerinizi kabullenmekle sürdürülebilir bir hale gelmektedir.Doğal güzellik ve doğal görünmenin sırları nelerdir?

• Saçlarınızı mümkün olduğu kadar doğal rengine yakın bir renge boyayın. Saç rengiyle ten rengi arasında oluşan uyumsuzluk kişinin yaşından daha büyük veya yaşı ile orantısız bir görümün edinmesine sebep olabilir, bu sebeple doğal saç renginizin dışına çıkmadan renk tercihleri yapabilirsiniz.  • Yüzünüze yakışan saç modelini siz bulun; Sizi sizden başka kimse daha iyi tanıyamaz, yüz şeklinizi kendinizde gördüğünüz kusurları hafifletmek ve güzel görünmek kendinizi tanımaktan geçiyor.•Makyaj yaparken doğru malzeme ve doğru renkleri kullanın. Ten renginizle, göz renginizle uyumlu far, rimel ve ruj renkleri seçin. Kendinize ve teninize uygun renkleri bulmakta zorlanıyorsanız bir uzmandan destek alın.Size uygun doğru makyajı ,en sade ve size özel haliyle yapmaya başladığınızda emin olun görünümünüz daha dikkat çekici olacaktır.Her zaman söylediğim gibi var olanı ortaya çıkarmayı öğrenmeliyiz.


•Sizi yansıtan ,karakterinizi ön plana çıkaran kıyafetler tercih edin. Kendinizi çok sempatik, çok hanım hanımcık veya çok vamp hissediyorsanız ve gerçekten böyle biriyseniz kıyafet seçimleriniz de karakter özelliklerinizle benzer olsun.Tıpkı makyaj gibi giysilerin dozunu da iyi ayarlamalısınız.Her yeni moda ürünü sırf o yıl moda olduğu için giyinmek sizi var olmadığınız biri gibi gösterecektir.


Her zaman içinde rahat , mutlu ve iyi hissettiğiniz kıyafetler sizi en güzel gösterenlerdir.

Siz ne kadar iyi hissederseniz doğal güzelliğiniz ve ışığınız de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacak ve güzellik sırlarınız hakkında herkes sizden fikir almaya başlayacaktır.

Comments


bottom of page