top of page

Özden Güzellik

1987 yılında Ankara’da doğdum, 2007 yılına kadar gördüğüm eğitim neticesinde Gazi Üniversitesi Cilt Bakımı ve Güzellik Bilgisi bölümünden birinci olarak mezun oldum. Evet ileride hayatımı vereceğim meslek konusunda birazcık çalışkan sayılabilirim. :) Okul ile birlikte sürdürdüğüm, 2007 yılında başlayan profesyonel çalışma hayatım, pek çok klinik, güzellik merkezi ve yaklaşık 7 yıl süren bir eczane deneyimi ile devam etti. Dermokozmetik ürün danışmanlığı, pazarlama ve satış yöneticilikleri, güzellik merkezi yöneticiliği ve uzman estetiysen unvanı ile meslek hayatıma tecrübeler kattım.

 

 

2017 yılından itibaren de kurucusu olduğum Özden Güzellik Salonu ile güzellik sektöründe markalaşma kararı alarak danışanlarıma hizmet vermeye başladım.

 

 

Ankara’da VIP Hizmet ve Butik Güzellik Salonu anlayışı ile yaklaşım sağlayan sayılı salonlardan birini kurduğumdan bugüne kadar bu ilkelerimden asla vazgeçmedim.

 

Kişiye özel VIP hizmet anlayışı ile her misafiriyle aynı derecede ilgilenen,ihtiyaçlara cevap vermeyi, birebir sohbet etmeyi ve danışanlarıma kendilerini evlerindeymiş gibi hissettirmeyi hedefleyen bir salon yöntemini ilke edindim.

Butik Güzellik Salonu hizmet kalitesi ile

“ Müşteri “ anlayışından ziyade “ misafir “anlayışıyla hizmet veren

özgün ,sıcak ve samimi bir stile sahibim.

 

İşimi çok seviyorum.İşimi aşkla yapıyorum bence başarının anahtarı gerçekten işinizi sevmekten geçiyor.

Herşeyden önce yaptığınız işi sevmeniz gerekiyor.Sürekli araştırmanız yenilikleri takip etmeniz ve her yeni gün önce kendinize birşeyler katmanız gerekiyor.

 

Meslekte 17 yıllık tecrübem 7 yıllık eczane ilaç ve dermokozmetik eğitimlerimin de katkısı ile bu sektörün temelinden yetişip gelen sağlık kökenli bir Estetisyenim.

 

Sağlığı ön planda tutarak, kişinin tarzına uygun, doğal güzellik felsefesini benimseyen bir anlayışı benimsedim.

 

Kişinin kendisini rahat ve huzurlu hissedeceği, gerçek VIP hizmet kalitesi ile hem ruhunu hem de bedenini dinlendireceği bir merkezin merkezinde yer almanın mutluluğunu hep yaşadım.

 

Eğitim hayatım bitse dahi asla öğrenmeye olan aşkım bitmedi. Meslek ile ilgili pek çok eğitim, seminer ve etkinliklerde yer aldım.

 

• Corci Make Up Academy Sahne ve Plastik Makyaj Eğitimi

 

• Kozmesötikler ve Alfa Hidroksi Asitler Eğitimi

 

• Dermo Pediatri Ürünler ve Güneş Kremleri Eğitimi

 

• Eczane Sektörü Dermokozmetik markalar,(yaklaşık 30 seçkin eczane markası) ürünler ve ürün içerikleri,pazarlama ve satış yönetimi eğitimleri

 

• Anne-Bebek-Çocuk ürünleri Eğitimi

 

•Vitamin , Besin Destek ve Sağlıklı Yaşam Ürünleri Eğitimi

 

• Fast Forward Training Etkileme ve İkna Becerileri

 

• Merchandising ve Marka Yönetimi

 

• Eczane Danışmanı Sayın Bahadır Bülgin ile Eczanede satış, yönetim, finans, stok ve kişisel gelişim eğitimi

 

• Ericson Laboratuvar Ürün-Uygulama - Marka Eğitimi

 

• Dr. Schrammek Ürün Uygulama-Marka Eğitimi

•Green Peel Bitkisel Cilt Soyma Tedavisi gibi pek çok alanda eğitimler aldım,seminerlere katıldım ve etkinliklerde faaliyet gösterdim.

 

Türkiye’nin en büyük güç birliği projelerinden biri olan #evdebakımlıkal kitabı yazarlarından biriyim .

 

Bu kitap bugüne kadar ülkemizde yazılan en çok yazara sahip kitap olma özelliği taşıyor.

Bu kitap içerisinde mesleki özgeçmişim ve tariflerimle yer almaktan dolayı gururluyum.

 

•Mesleki Yeterlilik Kurumu bünyesinde Belgelendirme Bilir Kişisi ,İtiraz ve Şikayet Denetleme Komite Üyesi olarak görev yapmaktayım.

 

 

Ben mesleğimle ilgili her zaman araştırmacı ve yenilikçi bir yapıya sahip oldum.İşimi daha başarılı daha kaliteli nasıl yapabilirim düşüncesiyle kendimi geliştirmeyi amaçladım ve bu yolda ilerlemeye devam ediyorum.

photo.jpg
IMG_8057.JPG
bottom of page